Černobílé kuchyně

Začala s tím
Coco Chanel

Líbí se vám kontrastní, dynamická, a přitom elegantní kombinace černé a bílé barvy v kuchyni od Oresi, největšího prodejce kuchyní na českém trhu? Pak se podívejte na další realizace, které vám dnes přinášíme. Oba valéry jsou neutrální, velmi dobře se kombinují jak s dalšími barvami, tak strukturami, s přírodními i umělými materiály. Jde o barvy módní a zároveň nadčasové, oblíbené již mnoho let také díky slavné francouzské návrhářce Coco Chanel. Ta kombinaci bílé a černé vnesla do světové módy již před více než sto lety. Z oděvů obliba přešla do interiérů a stále jde o atraktivní a moderní kombinace.

Eleganci kombinace černých a bílých skříněk Areka v hedvábném matu z řady prémiových kuchyní Livanza zdůrazňují zlaté akcenty na černém podkladu. Na bílé použil architekt stříbrné doplňky. Foto: Oresi

 

Černý sametový mat a bílý sametový mat Polar modelů Stream z řady Livanza zdůrazňují svítivé hrany. To je kuchyň pro milovníky designu, jedinečnosti a netradičních řešení. Foto: Oresi

 

Pro milovníky designu I pro experimentátory

Bylo by škoda tyto barvy v kuchyních nevyužít, zvlášť když nám současné technologie umožňují realizovat oba tóny v mimořádně působivých povrchových provedeních. Nad hedvábnými maty, vysokými lesky i tónovanými dřevodekory kuchyní Oresi se vám zatají dech a vůbec nemusíte mít obavy, že si některou z dnes představených kuchyní nebudete moci pořídit.  Nabídku Oresi totiž tvoří čtyři řady kuchyní: střední třída Dolti, jejich designová nadstavba Dolti Collection, německé prémiové kuchyně Livanza a luxusní německé kuchyně Bauformat. V každé cenové kategorii tak Oresi přináší nejlepší poměr výkonu a ceny na trhu, takže si tu vybere každý zákazník.

Černobílé kuchyně: Pro moderní, i klasický styl

 

Minimalistická černobílá kuchyň zaujme jednoduchým vzhledem dvířek bez madel, ale také volbou povrchů. Aktuální jsou matná a supermatná dvířka stejně jako modely v lesku s hloubkovým efektem. Kombinovat můžete i dekor dřeva v černé barvě s hladkými dvířky v bílém matu nebo vysokém lesku.

Pro klasický styl sáhněte po modelech s rámovými nebo kazetovými dvířky a styl dolaďte vhodnými spotřebiči, textilem, osvětlením, nádobím a doplňky. Při výběru kuchyně je potřeba klást důraz nejen na design, ale především na funkčnost.

Luxusní dekor opalovaného dřeva kuchyně Haida vyniká vedle bílého sametového matu modelu Novela. Sestava z řady prémiových kuchyní Livanza pro moderní i klasické kuchyně. Foto: Oresi

 Kuchyně Porto z řady luxusních německých kuchyní Bauformat je lakovaná v hlubokém bílém matu. Je doplněna o černé akcenty spotřebičů a keramického obkladu. Foto: Oresi

Špičkové materiály Oresi

Černé a bílé kuchyně si můžete pořídit v mnoha odstínech bílé i černé, v lesku i v matu, od povrchů z lamina přes laminát, akryl až po několikavrstvý lak, ale pro náročné klienty je tu i kamenná dýha a kovový povrch. S ohledem na zákazníky v Oresi používají materiály od špičkových zahraničních výrobců, kteří je vyrábějí za pomoci nejmodernějších technologií v ultramoderně vybavených továrnách. Navíc mají kuchyně Oresi certifikáty na konstrukční pevnost a zdravotní nezávadnost. A funkčnost kuchyní tady preferují ve všech třídách i u modelů každého stylu. Také proto kuchyně Oresi nabízejí zákazníkům pohodlná a praktická řešení využití úložných prostor i snadný přístup do všech skříněk kuchyní všech prostorových řešení za pomoci kování a výsuvných systémů.

Kvalitní vnitřní výbava spolu s dispozičním řešením, materiálem i vybranou barvou dvířek zajistí, že budete mít svou kuchyň snů.

Černobílou kuchyň dobře navrhněte

Černobílá kuchyň připomíná symbol Jin – Jang, dvě protichůdné síly v dokonalé harmonii. Aby byla harmonická i kombinace barev vaší kuchyně, nechte si poradit ve studiu Oresi, kde vám specialisté pomohou kuchyň naplánovat, vybrat materiály a vypracovat grafický návrh tak, aby vyhovoval všem vašim požadavkům i aktuálním nárokům na ergonomii, uživatelský komfort a estetiku. Dalším benefitem pak bude 3D návrh kuchyně zdarma.

Víte, že společnost Oresi byla ve výzkumu IBRS vyhodnocena jako prodejce s nejspokojenějšími zákazníky, má ocenění Známkou kvality, kterou kuchyním Dolti Collection jako jediným kuchyním na českém trhu udělila Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství a nově si k nim přidala i prestižní pečeť Superbrands, která je vysokým uznáním vynikajícího postavení značky na trhu?

Dva dekory dřeva, Dub Padana opalovaný a Dub Padana bělostný z linie Wood Hit z řady Dolti Collection, vyřešily dilema majitelů. Žena toužila po moderní bílé kuchyni, muž chtěl černou. Foto: Oresi

 

Černobílé kuchyně od Oresi pro Vaši inspiraci

Váháte, jakou černobílou kuchyň máte vybrat do svého domova?
Přijďte se poradit s odborníky do studií Oresi.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.