Bílé rustikální kuchyně

Světlo, vzdušnost, elegance, čistota

Rustikální bílé kuchyně jsou v nabídce Oresi v několika typech povrchů. Materiálové provedení má samozřejmě vliv i na cenu kuchyně. V našich čtyřech řadách kuchyní si zákazníci mohou vybrat od lamina až po lak. Oresi nabízí krásné bílé kuchyně z kvalitních materiálů a v každé cenové kategorii vždy nejvýhodněji ve srovnání s ostatními nabídkami. Přijďte se inspirovat!

Stále módní bílá barva a zdobná kazetová dvířka předurčují kuchyň Aria z prémiové třídy Livanza do venkovských a rodinných domů. Nadčasová bílá se dobře kombinuje s dekory dřev. Foto: Oresi

Toužíte po luxusu? Masivní dřevěný rám kuchyně Medina s dekorativní řezbou a v hedvábném laku v barvě magnólie s měděnou patinou vás jistě okouzlí. Foto: Oresi

Rustikální vzhled lamina i laku

Rustikální kuchyně samozřejmě nejsou určené jen do chalup a starých venkovských domů. Uplatní se ve vile i v městském prostředí, hodí se do klasických bytů nebo i příměstských domů. Tomuto stylu ale můžete přizpůsobit vybavení celého interiéru. Ten je pak útulný, přívětivý s jednoduchou elegancí, nádechem luxusu i nostalgie.

V nabídce kuchyní Oresi se přesvědčíte, že venkovskému stylu vyhovuje nejen nábytek v krémové, smetanové i vanilkové barvě, ale i ten, kde pod bílou lazurou prosvítá barva nebo struktura dřeva. Oblíbené jsou světlé kuchyně s měděnou patinou nebo jakoby časem oprýskaným povrchem. Vedle bílé, smetanové, magnóliové či vanilkové dobře vypadají doplňky s dekorem dřeva i kovové nebo měděné prvky.

Aktuální trendy: bílá a dekory dřeva

I v rustikální kuchyni s kazetovými, rámečkovými i hladkými dvířky je oblíbené nadčasové bílé provedení. Hedvábně matné povrchy jsou přívětivé, a přestože navozují pocit čistoty, nepůsobí sterilně. Příjemného teplého dojmu dosáhnete kombinacemi se světlými tóny dřeva.

 

Aktuálně je módní kombinace bílé barvy s dekory dubového dřeva v různých tónech. Od těch zlatavých po rezavé i čokoládově. A dřevodekor nemusí být pouze součástí kuchyně. Využití najde na dveřích, rámech oken i na podlaze.

Bílou kuchyň Sonata s kazetovými dvířky doplňuje pracovní deska a zádový panel se synchronizovaným dekorem dřeva, u kterého vyobrazené suky a praskliny odpovídají i reliéfu povrchu. Foto: Oresi

S bílou barvou v kuchyni můžete kouzlit. Je o ní známo, že dovede opticky rozšířit a zvětšit malý prostor. A to je důležité hlavně ve starších městských i venkovských domech s malými okny.

Nemusíte se ale obávat použít běžnou moderní výbavu. Styl kuchyně doladíte dalšími doplňky. Moderní spotřebiče v rustikální kuchyni Big Picture od Oresi. Foto: TV Prima

Jaké zvolit spotřebiče

Současné rustikální kuchyně mají vzhled a atmosféru tradičních kuchyní, ale zároveň vynikají vysokým komfortem, který nabízí nejen jejich design, ale také výbava funkčními spotřebiči. V rustikální kuchyni se uplatní varné desky a trouby ve stejném stylu. Skvěle doplní kuchyňskou linku a dojem venkova je pak dokonalý.

 

Na trhu se tyto spotřebiče prodávají v nerezovém provedení i černém provedení, do bílé rustikální kuchyně se pak hodí výrobky se smaltovanými i skleněnými dvířky nebo třeba v originálním měděném vzhledu. V Oresi víme, že ani spotřebiče v moderním provedení rustikální styl kuchyně neshodí, jak je vidět na fotografii výše.

 

Rustikální vzhled kuchyně sice znamená v designu návrat do dob našich babiček, rozhodně však není ztrátou komfortu. Při vybavování rustikální kuchyně byste tedy neměli zapomenout ani na digestoř. Chladničku a myčku si vyberte jako vestavné modely a skryjte je za dvířky své rustikální kuchyně.

Kuchyně Oresi vynikají nejlepším poměrem výkon / cena na trhu. To znamená, že nabízíme vynikající kvalitu, vysoký uživatelský komfort a atraktivní design za nejnižší možnou cenu.

Rustikální kuchyň od Oresi na míru

Toužíte po rustikální bílé kuchyni? V Oresi máme čtyři značky kuchyní v různých cenových kategoriích a každá naše kuchyně může být vytvořena a realizována přesně na míru konkrétnímu zadání. Většinu našich kuchyní tak realizujeme na míru, ale nabízíme i sektorové kuchyně pro ekonomická řešení. Naši odborní prodejci se vám budou věnovat u šálku dobré kávy. A 3D návrh je u Oresi vždy zdarma.

Luxusní rustikální kuchyň Napoli od značky Bauformat je zdobená řezbou a bohatě profilovanými kazetovými dvířky. Povrch je z vícevrstvého laku v barvě vanilky. Foto: Oresi

Váháte, jakou rustikální kuchyň máte vybrat do svého domova?
Přijďte se poradit s odborníky do studií Oresi.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.