Bílé kuchyně Inspirace od Oresi

Inspirace do každého bytu i domu     

Bílá barva je zárukou krásy za všech okolností. Napomáhá vytvářet smysl pro pořádek. Proto se skvěle uplatní právě v kuchyni. Následující inspirativní tipy dokazují, že bílá barva je působivá v přirozeném i umělém osvětlení a v každém prostoru.

Světlo se jemně rozptyluje po módním sametově hebkém povrchu kuchyně Velvetia a navozuje v místnosti klidnou atmosféru. Oživení sem vnáší šťavnatá žlutá barva na doplňcích. Foto: Oresi

Inspirujte se, jak může vypadat i vaše vysněná kuchyň. Po proměně je v místnosti hvězdou kuchyně IQONY od Oresi, partnera pořadu. Foto: TV Prima

Proměna kuchyně od Oresi

Designérky hledaly bílou kuchyň. Inspirace měly spoustu, protože bílá barva má nespočet teplých i studených odstínů. V Oresi nabízíme třeba arktickou nebo sněhově bílou, mléčně a smetanově bílou, magnóliovou, krémovou, vanilkovou a podobně, svou oblíbenou bílou si tu vybere skutečně každý. Volba padla na moderní model IQONY s hladkými dvířky.

Bílé neutrální odstíny nechají vyniknout jak doplňkovým barvám, tak aktuálně velmi módním dekorům dřevin. V této kuchyni prostor protepluje dekor dřeva na vinylové podlaze. Pracovní plochu a nábytek příjemně osvětlují LED pásky, zafrézované do dna horních skříněk po celé jejich délce.

Tato velká kuchyň vás bude inspirovat i svou cenou. Za nábytek do kuchyně designérky utratily 64 851 korun, spotřebiče stály 72 328 korun. Kuchyně Oresi vždy přinášejí prověřenou kvalitu v atraktivním designu za nejnižší možnou cenu. A 3D návrh je u Oresi vždy zdarma.

Inspirace: Mnoho tváří jedné kuchyně

Proměna probíhala ve starším panelovém domě. Inspirujte se, jak na malém prostoru zařídit velkou rohovou kuchyň. Prim zde hrají bílá barva a minimalismus. U Oresi si proto designéři opět vybrali bílou kuchyň IQONY. Inspirujte se, kolik tváří může mít jeden model kuchyně, proměněný pracovní deskou, madly a dispozicí.

 

Linka je celá bílá, včetně pracovní desky Dreamy a spotřebičů se skleněnými dvířky. Indukční plotnu v pracovní desce na první pohled ani nepostřehnete. Bílou plochu tak rozbíjejí jen stříbřité akcenty v podobě nerezového dřezu s baterií a madel C-1416-160. C-1416-160. Model IQONY si oblíbili zákazníci, kteří vyznávají moderní až minimalistický styl a oblíbený je i pro svou cenu.

Proměna je hodně moderní. Zajímavé je řešení horních skříněk kuchyně IQONY, které končí u stěny, zatímco spodní skříňky pokračují přes roh a navazují na vysoký blok skříní se spotřebiči. Foto: TV Prima

Nábytek IQONY do velké rohové kuchyně stál 49 700 korun a spotřebiče 71 430 korun.

Inspirujte se, jak bílá barva, která je a bude věčně kouzelná a krásná, dovoluje s lehkostí a elegancí kombinovat dva modely. Zde je to hedvábně matná kuchyň Satina a Sonata z prémiové třídy Livanza. Foto: Oresi

Vysoký lesk hluboký mat

V Oresi máme povrchy v matu i lesku ve všech jejich mírách. Od jemných odlesků po vysoké lesky, přes sametové maty až k supermatům s úpravou proti otiskům prstů. Zmiňme například akryl, který se mírou lesku vyrovná mnohem dražším lakovaným povrchům, ale je odolnější vůči vlivům UV záření a méně náchylný k poškrábání. Dále lak ve vysokém lesku i v hedvábném matu, fólie, fólie s lakovanou úpravou či vysoce lesklé lamino.

Lakovanými povrchy v matu či vysokém lesku Oresi disponuje v nabídce luxusních a prémiových kuchyní. Pro zákazníky, kteří potřebují finančně méně náročné materiály jsme v Oresi připravili kuchyně, kde jsou na dvířkách použity třeba fólie, lamináty a lamina od špičkového německého výrobce.

Ať již se rozhodnete pro mat nebo pro lesk s hloubkovým efektem, v kuchyňských studiích Oresi, největšího prodejce kuchyní na českém trhu, vám naplánují kuchyň na míru vašim potřebám a přáním. A nezapomeňte, že 3D návrh je u Oresi vždy zdarma.

V bílých kuchyních v lesku nebo v matu, které má Oresi v nabídce hned v několika materiálových provedeních, se majitelé rádi zdržují a zůstanou tu nejen při vaření a stolování.

Bílá i na dekoru dřeva

Model NARVIQA z řady Dolti s 3D reliéfem je inspirován povrchem dřeva vyběleného mořským větrem. Tato kuchyně ve skandinávském stylu je dokladem naší péče o aktuálnost vzhledu i v základní kategorii kuchyní, které jsou cenově dostupné prakticky každému. Přesně podle filosofie Oresi, jedničky na trhu v prodeji kuchyní.

Inspirujte se také povrchy s bílým nebo běleným dekorem dřeva. Okouzlí vás svou autenticitou. Foto: Oresi

Váháte, jakou bílou kuchyň máte vybrat do svého domova?
Přijďte se poradit s odborníky do studií Oresi.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.