Bílá kuchyň a dekor dřeva

Vzdušnost, nadčasovost, útulná elegance

Bílá barva je nadčasová a můžete ji kombinovat se všemi barvami a dekory dřev ve světlých i tmavých odstínech, záleží jen na vašem přání a vybavení interiéru. Ve čtyřech řadách kuchyní Oresi si zákazníci mohou vybrat bílé kuchyně s povrchy od lamina až po lak a doplnit je dvířky z dýhy nebo rozmanitými dekory dřev.

Dřevo ve světlých teplých odstínech působí v místnosti přívětivě a útulně. Bílá kuchyň MAGIQ s povrchem z akrylu prostor ještě více prozáří. Foto: Oresi

Módní trend šedých odstínů se promítá i do dekoru dřeva dub Craft šedý z linie Tree Talk, který je doplněn bílými skříňkami MAGIQ s povrchem z akrylu. Foto: Oresi

V portfoliu jsou dekory exotických i tuzemských dřevin

V kuchyni můžete mít luxusní dýhovaná nebo masivní dvířka, ale protože jde o velmi namáhaný nábytek, raději volte materiály, které se snadno udržují a jsou odolné. Například v Oresi jsou k dispozici materiály, které věrně prezentují barvy, kresby i struktury rozmanitých dřevin. A najdete je i v řadách Dolti Collection by Andrea Capovilla a Dolti.

Embosovaná struktura Matrix má v ploše zvláště hluboké rýhy s velkým rozdílem mezi matem a leskem jako je tomu u jarního a letního dřeva letokruhů, Perfect structure zase nese vzhled kartáčovaného dřeva a povrch Rustic zaujme výrazným reliéfem rustikálního charakteru.

Dekory dřeva najdete jak na povrchu dvířek z lamina, například v liniích Wood Hit, Tree Talk, Wood Point, MIQADO, ANTIQON či Big Picture, tak na fóliích v liniích Free Idea a Fantasy apod.

Oblíbené a cenově přívětivé

Proč jsou oblíbené bílé kuchyně kombinované s dekorem dřeva u Oresi na trhu cenově nejvýhodnější? Proto, že filozofií této značky je poskytovat prověřenou kvalitu v nadčasovém designu za nejnižší možné ceny a v co nejkratším možném termínu. To se daří díky tomu, že tato společnost je největším prodejcem kuchyní na českém trhu, a tak i v dnešní těžké době pomáhají ceny držet dlouhodobé vztahy s klíčovými evropskými dodavateli, kteří Oresi maximálně vycházejí vstříc.

Dovoluje to také propracovaný systém logistiky a skladové kapacity, díky nimž společnost lépe čelí současné složité situaci. To znamená, že svým zákazníkům umí dodat kuchyně relativně v krátkém čase a za nejvýhodnější cenu.

Zákazníky, kteří dávají přednost kuchyním na míru, jistě potěší, že při návštěvě studia jim tady odborně poradí jak s dispozičním řešením kuchyně, tak s výběrem a kombinací vhodných materiálů a s především s ergonomickým rozmístěním pracovních zón.

Model Rom řady luxusních kuchyní Bauformat má lakované čelní plochy skryté pod dva milimetry silnou skleněnou deskou z bezpečnostního skla. Bílá dvířka doplňují pracovní deska a zádový panel v dekoru přírodního dubu. Foto: Oresi

Dvouřadá ostrovní kuchyň sestavená z bílého modelu Eruka a Virginia v dekoru dřeva z řady prémiových kuchyní Livanza. Foto: Oresi

Kuchyně pro konzervativní i kreativní klienty

Z průzkumů vyplývá, že Češi jsou při výběru kuchyně poněkud konzervativní a bílé kuchyně kombinované s dekorem dřeva vyloženě vyhledávají. V Oresi samozřejmě najdou svou kuchyň snů i ti, kdo se rádi pouští do odvážnějších kreací. A potěšující je i fakt, že 3D návrh je u Oresi vždy zdarma.

Váháte, jestli bílou kuchyň s dekorem dřeva máte vybrat do svého domova?
Přijďte se poradit s odborníky do studií Oresi.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.