Atypy v kuchyni na míru

Ideální kuchyň?
Ta na míru

Pokud je kuchyň spojená s jídelnou nebo je součástí obývacího pokoje, pak tu s rodinou či s hosty trávíme spoustu času také mimo přípravy a vaření jídla. Kuchyň se tak rázem stává nejdůležitější místností v bytě.

Je pravým srdcem domova, kde se setkáváme při společném stolování se všemi členy rodiny a obvykle tu přijímáme i své návštěvy. Kuchyň proto musí být praktická a funkční, ale zároveň i hezká. To vše nabízejí kuchyně zhotovené na míru. Jestli se pro ni rozhodnete, přijďte se inspirovat do některého studia Oresi, kde vám odborně vyškolený personál pomůže stvořit vaši vysněnou kuchyň.

V Oresi dodáváme atypické moduly nad technické skříně pro kuchyně navržené do stropu. Sestava z modelů Forever Young v barvě Modena a WOOD HIT v dekoru Čínský císařský strom světlý značky Dolti Collection. Foto: TV Prima

Zákazníkům podle jejich požadavků a potřeb nabídneme několik typů modulů, určených nad technické skříně, aby mohli kuchyň naplánovat až do stropu. Zvolit mohou integrované otvírací profily Linea Retta, klasická madla nebo TIP ON otvírání skříněk. Foto: Oresi

K dokonalosti 
pomohou atypy

„Typizované skříňky často rozměrům kuchyně nestačí, s tím se setkáváme třeba v bytech v panelových domech, a právě tady je potřeba zvolit atypický rozměr skříňky. V Oresi jsme z kuchyňských studií jako jediní na trhu schopni zákazníkům nabídnout atypické skříně i ve střední třídě,“ informuje Luboš Pouchlý, ředitel realizací kuchyní Oresi.

To se samozřejmě netýká jen kuchyní sestavených až do stropu. Upravenými skříňkami vybavíte i další místnosti v bytě. Za atypickou výrobu kuchyňského nábytku si sice připlatíte, ale svou kuchyň, jídelnu a obývací pokoj dotáhnete k obrazu svému.

Jak na vysněnou
kuchyň na míru?

Obecně víme, že ideální je zajít do prodejny s plánkem místnosti, kde jsou zakresleny stavební otvory, topná tělesa, přívody vody, odpady, elektrické zásuvky. Co je ještě důležité?

„Klientům doporučuji, aby si místo pro novou kuchyni nechali zaměřit našimi truhláři. Vyhnou se tak nepřesnostem, které se mohou negativně projevit jak při navrhování kuchyně, tak při její montáži.  Ve studiu Oresi si popovídají s prodejci a spolu s nimi naplánují svou novou kuchyň s případnými atypickými skříněmi, které kuchyň dovolí navrhnout až do stropu a na míru dané místnosti. Zákazníkům naši odborníci vždy zdarma vytvoří grafický 3D návrh,“ dodává odborník.

Výroba nábytku na míru zákazníkům umožňuje navrhnout si vysněnou kuchyň podle vlastních představ, potřeb a vkusu.

Na míru zhotovená kuchyň Silk Touch v barvě Cappuccino. Panel, pracovní deska a kapotáž poloostrůvku jsou vyrobené na míru z materiálu Technistone v dekorech Noble Arco a Olympos Mist. Foto: Oresi

V Oresi vyrobíme třeba kredenc na míru. Tato je vyrobena z prosklených závěsných skříněk, klasických a zásuvkových spodních skříněk modelu Chocolate Day, bílých bočnic a z pracovní desky v dekoru Dub True Tobacco. Stůl na míru má kovové podnoží a desku v totožném dekoru. Foto: TV Prima

Další možnosti

Zákazníci ve studiu Oresi mohou požádat prodejce, aby jim představil všechny styly, materiály, dekory a barvy nabízených kuchyní. Je také potřeba seznámit se s rozměry dvířek i s příslušenstvím pro vnitřní vybavení skříněk.

Aby prostoru, který klienti mají k dispozici, sedla linka na míru, je nutné kuchyň dobře naplánovat nejen co se rozměru týká, ale také ergonomicky. Cesta kuchyní by měla být rychlá a bezpečná v každém dispozičním řešení. Proto je dobré spolupracovat s odborníky, kteří umějí udělat kuchyň nejen dokonalejší, ale i levnější než laik. Máme zkušenosti. Realizovali jsme již více než 350 000 kuchyní.

Volte
výhodné spotřebiče

Důležitý je i výběr spotřebičů a jejich nákup zároveň s kuchyní. Tady můžete výrazně ušetřit, nejen při nákupu, kdy klientům prodejce nabídne aktuální možnosti nákupu spotřebičů s bonusy, dárkovými sadami a speciálními slevami. Nákup spotřebičů zároveň s kuchyní vám ušetří peníze také při montáži kuchyně, kdy ušetříte finance za další následnou dopravu při dodatečném závozu spotřebičů. A výrazně zjednoduší jejich případné reklamace.

Pokud jde o perfektní funkci kuchyně s ohledem na ergonomii a uživatelský komfort, u Oresi vám vychází vstříc jedinečná kombinace nízké ceny, exkluzivně prodloužené záruky zdarma a odborného poradenství při výběru spotřebičů.

Ve studiích Oresi zákazníkům na základě společně připraveného řešení kuchyně představí i různé cenové varianty, jež se opírají o to, že v každé třídě kuchyní má Oresi vždy tu nejvýhodnější nabídku na trhu.

Kuchyňská sestava na míru z modelů Velvet Star Černý supermat a Silk Touch šedý. Pracovní deska kompakt Grace Stone Black. V liště nad horními skříňkami jsou umístěné větrací mřížky pro vestavěné spotřebiče.  Foto: Oresi

Kuchyň na míru do stropu je sestavená ze skříněk v dekoru Čínský císařský strom světlý a Silk Touch v barvě Cappuccino značky Dolti Collection. Dekory kuchyně, se v obývací části pokoje propisují do nástěnného panelu za televizní stěnou a na míru vyrobené sestavy ukládacích skříněk. Foto: Oresi

Bonusy a sleva až 52 %

Závěrem jen dodejme, že nabídku Oresi tvoří kuchyně střední třídy Dolti, jejich designová nadstavba Dolti Collection by Andrea Capovilla, německé prémiové kuchyně Livanza a luxusní německé kuchyně Bauformat. V každé třídě, a tedy i v každé cenové kategorii kuchyně Oresi přinášejí bezkonkurenčně nejlepší poměr výkonu a ceny na trhu, svou kuchyň si tu tak vybere skutečně každý. Navíc můžete získat slevu až 52 % na všechny značky kuchyní Oresi. Stačí si sjednat schůzku na nejbližším studiu, kde vám zdarma a nezávazně vypracujeme profesionální grafický návrh na míru přesně podle vašich požadavků a přání. Víte, že jsme již potřetí získali prestižní ocenění Superbrands?