Vyjádření k situaci našeho odběratele na Slovensku

Vážení zákazníci,

chceme reagovat na situaci ohledně ukončení činnosti společnosti Oresi Slovakia s.r.o. na slovenském trhu. Tato společnost byla naším odběratelem pro Slovenskou republiku a pro prodej našich produktů ve svých celkem 4 prodejnách používala značku „Oresi“. Rádi bychom zdůraznili, že se jedná o ekonomicky zcela oddělené subjekty.

Jakkoli nemáme se slovenskými zákazníky žádný obchodní vztah, nechceme zklamat jejich důvěru ve značku Oresi. Proto na svoje náklady spolupracujeme na dodávkách kuchyní všem slovenským zákazníkům tak, aby všechny dodávky proběhly podle uzavřených smluv.

Chceme také ujistit veřejnost, že Oresi s.r.o., působící v České republice, je dlouhodobě ekonomicky stabilní a silnou společností, která pravidelně vykazuje kladný hospodářský výsledek. V letošním roce plánujeme rozšíření sortimentu o vestavné skříně, které jsou našimi zákazníky velmi žádané. Začátkem příštího roku pak otevřeme naši největší prodejnu kuchyní Oresi v pražských Holešovicích, kde představíme nejen kompletní sortiment našich produktů, ale i nejnovější technologické novinky pro chytrou domácnost.

Situace našeho slovenského odběratele nás velice mrzí, avšak nemá žádný vliv na činnost naší společnosti a plnění našich závazků.

S pozdravem

Ing. Jan Živný, PhD
jednatel Oresi, s.r.o.