Cenový příklad Dolti

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

Nabídka Oresi na nás zapůsobila svojí pestrostí a šíří. Poznali jsme, že ať se rozhodneme pro maximální využití našich kuchyňských prostor, nebo zvolíme nějakou zmenšenou variantu, vždycky nám Oresi bude vyhovovat. A přesně to se stalo. Nakonec jsme zvolili velkou kuchyň, která krásně navazuje na obývací prostor a spoluvytváří naše úžasné bydlení. Děkujeme.

Olga a Jiří Menzelovi

Toužila jsem po otevřeném obytném prostoru spojeném s kuchyní, která by měla pracovní ostrůvek. V prodejně Oresi jsem natrefila na svoji vysněnou kuchyň v kombinaci odstínů vanilky a wengé. Protože se mi moc líbila a firma vyrábí nejen nábytek do kuchyně, došlo i na další vybavení interiéru. Najdete zde všechny tóny kávy, někde je espresso, jinde zase caffe` latte a je tu i mléko.

Petra Janů

Líbí se mi novinka v nabídce Oresi, kuchyně Dolti. Tyhle kuchyně jsou snad předurčené k tomu, aby přinášely lidem radost. Doporučuju každému, aby si kuchyně Dolti doslova osahal. Na první dotek poznáte kvalitu a budete zároveň okouzleni příjemností materiálu. Jak se říká, chytrému napověz…


Klára Doležalová

Linku a spotřebiče jsem vybíral v kuchyňském studiu Oresi, které má lákavý slogan "Dáme vám víc". Společně jsme to kreslili a dohodli se na konečném efektu. Ve studiu jsem si vybíral všechno sám a hned mi návrhy ukazovali na počítači ve 3D. To mě bavilo.


Marian Vojtko

S mou kuchyní Oresi jsem spokojená, líbí se mi. Je také vidět, že pěkná kuchyňská linka nemusí být vůbec drahá, může si ji dovolit každý. Stačí citlivý návrh a čistý styl. Naopak drahé věci umí kupovat každý.


Mahulena Bočanová

Tak jako námořník ošlehaný větry všech moří se rád vrací do svého domovského přístavu, tak já, zmlsaný kuchyněmi celého světa, se šťastně navracím do své oblíbené kuchyně Oresi, kde hravě vytvořím jak klenoty české kuchyně, tak rafinované symfonie pro okouzlené jazýčky.


Daniel Nekonečný

Dolti od Oresi jsou moderní kuchyně úplně p ro každého. Moderní jsou lamina a fólie s reliéfním vzorem, moderní jsou atraktivní dezény, moderní je kvalitní vybavení, které usnadňuje a urychluje práci v kuchyni. A stejná je i cena. Protože dělat pěkné a užitečné věci tak, aby byly levné, to je dnes hodně moderní. (www.archfaktory.eu)

Ing. Arch. David Machač

Zařizujeme teď nový dům a rozhodla jsem se pro Oresi, protože řada mých známých je s kuchyní této značky spokojena. A já teď také. Od první návštěvy v prodejně přes návrh, prodej, dopravu a montáž jsem byla nepřetržitě nadšená. Kuchyně Oresi je středem pozornosti našich návštěv a všichni obdivují její moderní design, kvalitu provedení a hlavně tak nízkou pořizovací cenu. Prostě mohu jen souhlasit s filozofií Oresi, která zní: Nadčasový design v prověřené kvalitě za nejnižší možnou cenu.

Eva Decastelo

Budete se divit, ale rádi se scházíme v kuchyni Oresi u našeho kytaristy. Zatím v ní v roli výborného šéfkuchaře kraluje jen Zdeněk, ale jednou v ní my všichni dohromady uvaříme opravdový hit.Ready Kirken

Kuchyň je rodina, vůně a pohoda. A to platí, i když zrovna v tomto životním období nevařím denně. Vanilková kuchyň od Oresi je třetí, kterou jsem vybudovala. A jsem s ní nejvíce spokojená a mám ji nejraději. Za její funkčnost nesou “ plnou zodpovědnost “ odborníci z Oresi, protože já jsem díky časovému presu věděla jen to, že chci vanilkovou. Moc jim děkuju. Byli laskaví a trpěliví.

Milena Steinmasslová

„Tolikrát jsem v roli Mařenky v Prodané nevěstě zpívala o věrném milování, že dobře vím, že jako každá láska prochází žaludkem. V mojí kuchyni Oresi je to ovšem mimořádně snadné, tam vařím opravdu s láskou,“ říká naše doslova legendární operní pěvkyně, která zářila nejen na jevišti Národního divadla, ale také v Metropolitní opeře v New Yorku nebo v londýnské Covent Garden.

Gabriela Beňačková

Mám rád vyladěné věci. U aut jsem se naučil vnímat, jak vypadá dobře udělaný výrobek. V běžném životě si navíc vážím věcí, které nejsou drahé a přitom nejsou ošizené. Proto mi vyhovuje kuchyň Oresi.


Josef Peták

V kuchyni stejně jako ve špičkovém sportovním autě musí člověku všechno perfektně sedět, všechno do sebe musí zapadat a všechno musí být dotažené. Pak si člověk pořádně užije závodní trať anebo skvělé vaření pro své nejbližší. Oresi je kuchyně jak dělaná pro mne.


Roman Kresta

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

KARIÉRA

PRODEJNY

O NÁS